Jakie pieczywo kupować?

Pieczywo Kraków znajdziesz na www.piekarniapochopien.com.

Pieczywo to podstawa jadłospisu człowieka w naszej tradycji. Jest wytwarzane z wody, soli, mąki, mleka, środków spulchniających (zwykle zakwasu chlebowego lub drożdży) i różnych dodatków wzbogacających smak wypieków, jak przykładowo: słonecznik, sezam lub mak.

Dlaczego należy spożywać pieczywo?

Pieczywo to pożywienie niezwykle bogate w mnóstwo najróżniejszych składników odżywczych i energetycznych, niezbędnych do prawidłowego działania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą przede wszystkim aminokwasy, węglowodany i białka. Należy wspomnieć równocześnie o błonniku, jak również wielu witaminach, których zdecydowanie najwięcej zawiera ciemny, wieloziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej kupować w tradycyjnych piekarniach. Ma się wtedy gwarancję, że spożywane wypieki długo zachowają świeżość.
Ze znakomitych produktów i niezwykłej troski o klienta słyną szczególnie piekarnie krakowskie, cieszące się wielkim zaufaniem kupujących. Sprzedawany w nich chleb wypiekany jest z pasją, zgodnie ze sprawdzonymi przepisami, co jest gwarancją wyśmienitego smaku i najlepszej jakości użytych składników.

Siedziba firmy:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły