Zestawy RAM Vitberg+ w Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Tu odnajdziesz szczegółowe informacje na temat marki Vitberg

W 2018 r. na krakowskim AWF-ie zainicjowano działanie pierwszej Pracowni Wibroterapii. Przedsięwzięcie zainicjowano przy współudziale nowosądeckiej firmy Vitberg.

Badania oraz zajęcia dydaktyczne z urządzeniami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z myślą prowadzenia badań naukowych nad oddziaływaniem terapii wibracjami na organizm człowieka. Będą się w niej także odbywać zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z dziedziny odnowy psychosomatycznej, kosmetologii oraz fizykoterapii. Zestawy RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została Pracownia Wibroterapii, posłużą również do powysiłkowej regeneracji zawodników. Rozgłos krakowskiej Pracowni Wibroterapii spowodowała, że aparaty Vitberg zaczęły testować AWF-y w Warszawie i w Gdańsku.

W jakich badaniach wezmą udział produkty marki Vitberg?

W przyszłości rezultaty badań mogą przysłużyć się do optymalizacji treningów sportowców czy doskonalenia terapii pacjentów. Zapewne w Pracowni Wibroterapii prowadzone będą badania z zakresu fizjologii i biochemii. Analizie poddane zostanie oddziaływanie wibroterapii na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki badań będą konfrontowane z wynikami uzyskiwanymi przez laboratoria z innych stron świata.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły