Zestaw RAM Vitberg+ – lecznicza i profilaktyczna terapia wibracjami

Więcej informacji o marce Vitberg znajdziesz w tym miejscu

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie bodźca mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało albo skoncentrować się na określonej jego części. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie całego kraju.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły