Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – poznaj opinie jego użytkowników

Więcej szczegółów o marce Vitberg

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Stres, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, bolące biodro czy spowolniony metabolizm – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Firma dba o skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły