Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Kliknij tu po więcej szczegółów o Vitberg opinie

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: działu elektroniki, wykrawalni, montowni i szwalni. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddawane są wielu testom. Poszycie aparatu szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów marki Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły