Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Zainteresowany marką Vitberg? Kliknij tu

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle szyi, kręgosłupa czy nóg. Moduły masujące rodzimej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły