Od klienta do pacjenta – poznaj historię firmy Vitberg

Zobacz więcej informacji o marce Vitberg na youtube.com

Zobacz jak wygląda produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat para się wyrobem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w poręcznym urządzeniu marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu poprawę jakości życia pacjentów cierpiących na różne dolegliwości. Pełny aparat składa się z 6 elementów aktywnych i 2 nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki rozdzieleniu aparatu na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o detale

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych wytwórców. Obicie wykonane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a następnie indywidualnie sprawdzany przed skierowaniem do kupującego.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły