Napieraj.pl o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Potrzebujesz więcej informacji o marce Vitberg? Wejdź na napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/

Co o wibroterapii myślą sportowcy? Czy polecają korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm człowieka mają drgania?

Moduły marki Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat stosuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem tylko dla przyjemności, także możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg łatwo można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Produkowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz intensywność wibracji.

Zestaw firmy Vitberg zbiera wiele pozytywnych opinii zarówno od rehabilitantów, lekarzy oraz sportowcówwyczynowych, jak i regularnych użytkowników. Zauważają oni, iż moduły wibrujące pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły