Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

Pokaźna porcja wiedzy o marce Vitberg. Sprawdź koniecznie!

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd wciąż ulepsza swoją ofertę.

Urządzenia marki Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można wykorzystać podczas rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, w których można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Co 4 pacjent Poradni Vitberg pragnie posiadać taki aparat na własność. to dla nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły