Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Zdrowe i śnieżnobiałe zęby to marzenie każdego. Niestety mnóstwo czynników zewnętrznych atakuje nasze szkliwo i powoduje, że staje się ono żółte. Nie zawsze codzienne zabiegi pielęgnacyjne wystarczają. Jak przywrócić nieskazitelny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – jak uzyskać trwałe rezultaty?

Mycie zębów po każdym posiłku to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze chroni przed nieestetycznymi zmianami. Cukry i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swój naturalny blask. Domowe sposoby pielęgnacyjne (paski, soda oczyszczona, żele), nie zawsze są bezpieczne dla zębów i dziąseł. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najpopularniejsze? Lekarze szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która przynosi świetne rezultaty już po trzech sesjach. Światło emitowane przez aparat jest całkowicie bezpieczne dla dziąseł.

Wybielanie zębów – specjalistyczny żel do naświetlania

Jak wygląda wybielanie zębów metodą BEYOND? Pierwszym etapem jest przegląd stanu jamy ustnej. Następnie za pomocą specjalistycznego wzornika ustala się barwę zębów przed naświetlaniem. Po przeprowadzeniu wstępnych czynności, lekarz przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na wybrany ząb lub całość uzębienia. Kluczowy jest również dobór właściwego odczynu żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba usuwając przebarwienia. Lampa BEYOND rozjaśnia zęby nawet o piętnaście odcieni, rezultaty są zatem spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu należy wystrzegać się barwiących napojów i potraw przez przynajmniej kilka dni. Osobom, które z jakichś przyczyn nie mogą stosować lampy BEYOND poleca się wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.

Wyróżnione artykuły