„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Zajrzyj na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa, aby otrzymać szczegółowe informacje o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy odrętwienie szyi i ramion, uczucie obciążenia nóg oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w drgania plecy, biodra, nogi, szyję lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co przekłada się na mocniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Zestaw RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną zaletą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących albo skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły