Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

polski psycholog w UK, Coventry, Northampton

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie poczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne w zasadzie zanikło, lecz ciągle nie brak ludzi skłonnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii generuje ogrom problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Przebywanie na emigracji i związane z tym odseparowanie od bliskich, a także praca na terenie obcego państwa, generują cały szereg problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozstanie z rodziną często powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się też kłopoty z integracją ze współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem pracy. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Odruchy te naprawdę ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie wolno obawiać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas wizyty zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Wyróżnione artykuły