Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, iż już po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy korzystaniu z zestawów masujących firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest też wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, że jest to dzieło polskiego producenta. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (lub tylko poszczególnych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły