„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Na portal.abczdrowie.pl uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do własnych potrzeb, niezbędne będzie zakup modułu: Szyja, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Z pomocą tych elementów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich we własnym mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły