30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

Uzyskaj więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do instalacji. Zaledwie chwilę po podpięciu modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają stymulująco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać też przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły