Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

wirtualny spacer w biurach, wirtualny spacer z modelem 3D

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę firmy czy też nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, a także co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie www.

Dlaczego opłaca się stworzyć wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – dość szybko przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, by pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Można również pokazać tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet dentystyczny lub siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny też wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły