Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Szukasz aktualnej oferty lokalu na 18? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Przeważnie w przypadku imienin, urodzin bądź różnych rocznic nie planujemy imprez z krewnymi oraz przyjaciółmi, nie uważając, że jest to niezbędne. Jednakże zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których odpowiednie obchodzenie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezdyskusyjnie osiągnięcie pełnoletności, czyli “osiemnastka”.

Zorganizować przyjęcie w domu czy znaleźć lokal na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła oddawać głos w wyborach powszechnych, pić i nabywać napoje alkoholowe, zaczyna rozliczać się z fiskusem czy ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Jednakże zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych kwestiach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność urządzenia niepowtarzalnej imprezy ze znajomymi. Da się ponownie zrobić “domówkę”, lecz czy taka zabawa będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Stąd lepszym rozwiązaniem jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Na ogół kilku znajomych decyduje się wyprawić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, ale jednocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy wyśmienite dania imprezowe. Chcesz urządzić zabawę na świeżym powietrzu? Wynajmij lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w ciepłe miesiące można rozłożyć w nim przestronny namiot i urządzić zabawę z grillem.

O co jeszcze należy zadbać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Każdy wie, że osiemnastka to zabawa, na której młodzi ludzie nie stronią od alkoholu. Radzimy z tego powodu obowiązkowo zatroszczyć się o to, żeby osoby niepełnoletnie, a takich może być wiele wśród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Odpowiedni wygląd sali również jest bardzo ważny, żeby zaproszeni w pełni wczuli się w atmosferę zabawy. Warto zatem postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie ścian według wskazówek solenizanta, jak również dobrze rozstawi stoliki z napojami oraz posiłkami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej znakomicie sprawdza się menu kanapkowe, bazujące na drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale również do budżetu oraz zasobności portfela klienta.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły