Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Znajdź profesjonalistów, którzy sporządzą projekty budowlane Kraków

Biuro architektoniczne świadczy rozległe spektrum usług – pomaga spełniać fantazje osób, które pragną zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domku, ale też adresuje ofertę do instytucji czy firm. Architekt może przygotować kompleksowy projekt budynku, a potem czynnie kontrolować zaawansowanie prac, zaplanować odbudowę domu albo zaproponować aranżację już egzystujących domów, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci rzetelne biuro projektów?

Szukasz kreatywnych, nieszablonowych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się od pozostałych budynków w mieście? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie komfortowy, a równolegle praktyczny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z współczesnymi nurtami w aranżacji przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co zrealizowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to m.in. apartamenty pod wynajem, biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy obiekty rekreacyjne. Układ przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektów może też opracować plan przestronnych i funkcjonalnych garderób, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły