Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Znajdź fachowców, którzy wykonają projekty wnętrz mieszkań Kraków

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły