Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/ zamówisz organizację imprez firmowych w Krakowie.

Imprezy firmowe to nie tylko spotkania integracyjne lub wspólne grille dla zatrudnionych i ich rodzin, których zadaniem zbudowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, aby uczcić zdobyte nagrody, jak również różnorodne szkolenia, gale dla kontrahentów biznesowych i sympozja. Takie wydarzenia wymagają należytego przygotowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Jak wybrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

Gdy nie posiadamy na terenie firmy odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich bankietu, warto poszukać ofert najmu lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości eventu. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoją stylistyką do charakteru organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne bankiety dla wspólników firmy, podczas których świętowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie powinny zostać urządzone w pierwszym lepszym lokalu. Należy w takich wypadkach urządzić event w wyjątkowym miejscu, które ostatecznie zaakcentuje rangę uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę poproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w bliskiej okolicy sali należy zdecydować się na lokal, znajdujący się nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez trudu można dojechać o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij gościom najlepszą obsługę

W trakcie planowania imprezy firmowej nie wolno zignorować tak ważnej kwestii, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania rzetelnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówione miejsce wyśmienitych dań dla gości, ale także pomoże w doborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W czasie prestiżowych bankietów wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym najlepszej obsługi. Opłaca się więc korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim zespole doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko pyszne, ale i świetnie wyglądające dania, jak również kelnerów, którzy zaserwują posiłki w szykowny sposób.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły