Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Tani parking Balice - zapoznaj się z pełną ofertą

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić samochód na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły