Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Tutaj dowiecie się wszystkiego o parkingu długoterminowym Balice

Jedziesz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w okolicy portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się korzystać z jego usług?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje też darmowy dowóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet bądź przez telefon – błyskawicznie i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły