Monitorowany parking przy porcie lotniczym w Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dojechać na terminal, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – transfer bezpośrednio do terminala

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować samochód na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy zlokalizowany niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed osobami niepowołanymi. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić gotówką przy kasie lub podczas rezerwacji online.

Wyróżnione artykuły