Komu zlecić tworzenie stron internetowych?

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak korzystnej oferty tworzenia stron www Kraków!

Funkcjonalność stron internetowych wynika w szczególności z ich projektów. Projektując witryny internetowe musimy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale również doświadczeniu internautów – gdy nawigacja po serwisie przysporzy im problemów, od razu przeniosą się na drugą stronę lub zdecydują się na usługi innej firmy. Żeby zatem witryna przyniosła nam oczekiwane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była właściwie zaprojektowana. Jak jednak prezentuje się właściwie wykonana witryna? Co zrobić, by internauci nie opuścili jej zbyt prędko?

Zasady projektowania stron internetowych

Główną regułą, jaką powinniśmy kierować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części portalu – ściągną wtedy wzrok internauty i nakłonią go do akcji. Najłatwiej uczynić to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Istotna będzie także to, żeby najważniejsze elementy witryny osadzić na linii, po której wędruje wzrok użytkownika – to wynika z rozwiązań od lat obowiązujących w internecie.

Projektowanie stron internetowych – jakiej agencji powierzyć?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie nowoczesnej strony internetowej nie jest proste. W razie strony firmowej złym pomysłem będzie zatem samodzielne jej zaprojektowanie. By mieć pewność, że witryna będzie przynosić korzyści, warto zlecić to fachowcom – najlepiej firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły