Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Dowiedz się, jak zamówić catering dla firm Katowice.

Konferencja, szkolenie lub negocjacje biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania takiego wydarzenia. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu może pojawić się wiele osób, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Catering biurowy – na czym polega ta usługa?

Kursy oraz sympozja biznesowe to spotkania trwające zwykle po 5-6 godzin, w szeregu przypadków także przez 2-3 dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny program wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są najczęściej dwie niezbyt długie przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie większego obiadu w najbliższej kafeterii. Dlatego konieczne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a jeśli organizator pozwoli, nawet wziąć na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez ryzyka zabrudzenia odzieży i dłoni. Usługa cateringu biurowego obejmuje też dostarczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Przerwa kawowa – zleć to firmie oferującej usługę cateringu firmowego

Przerwy kawowe są nadzwyczaj potrzebne, dają wszak uczestnikom czas na odprężenie się po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Co więcej jest to również szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze problemów roztrząsanych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który stoi na stołówkach firm, w żadnym razie nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji czy płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych kubeczków, gryząc własnoręcznie przyszykowane czy też kupione po drodze w piekarni sandwicze. Zamówienie usługi cateringu biurowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał również o dobre samopoczucie uczestników.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły