Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Usługi detektywistyczne zyskują ostatnio coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, znaleźć cenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Doświadczona firma detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków i sposobu pieczy nad małoletnim, wierności małżonka lub ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, dzięki którym zdobycie cennych danych jest bez wątpienia łatwiejsze.

Kto zazwyczaj korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Do agencji detektywistycznych często zgłaszają się osoby pragnące wykazać niewierność żony lub męża i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług świadczonych przez profesjonalne agencje detektywistyczne sprawia, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy pragnące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który pozwala w szybki i efektywny sposób zdobyć potrzebne dane. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich pracownicy mają dodatkowo biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.

Wyróżnione artykuły