Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Kliknij tutaj, jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta przyjęć okolicznościowych.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z weselem. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także „18-tki”, komunie święte czy chrzciny. Kiedy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Każdy typ imprezy wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka lub przyjęcie imieninowe, w której uczestniczyć będą w większości dorośli, zaproszonym wypada zagwarantować nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei imprezy, w których znaczną grupę gości będą dzieci, m.in. ceremonie chrztu albo komunie, warto wyprawić w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się za szybko uroczystością i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski podawane zaproszonym również powinny być dostosowane do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smakowite dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w dworskich salach i w plenerze

Wynajęcie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednakże rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście królewskiej atmosferze odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty oraz – naturalnie – wesela, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu można wynająć jedną albo kilka sal, w których komfortowo można podjąć nawet do 130 osób. Z kolei jeśli przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co najważniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania posiłków, poprzez ułożenie i dekorację stolików, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły