Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Kliknij tu jeżeli chcesz zamówić pozycjonowanie stron Kraków.

Wszechobecność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że nowi klienci nas znajdą – ważna jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, działających jedynie w określonym województwie czy też wręcz w jednej miejscowości, np. w Lublinie lub w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach sklepów czy też usług stosują na ogół frazy lokalne, to znaczy mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, np. “sklep plastyczny kraków”, “malarz kraków” lub “restauracja bliskowschodnia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych firm na pokazanie swoich usług ewentualnym klientom, rezydującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży optymalizacji, pozycjonowania oraz projektowania stron internetowych od ponad 10 lat. Przez ten okres dogłębnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron firmowych i dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, a także rozwinięcie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco efekty pozycjonowania.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły