Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

okna serwis Warszawa, serwis okien PCV

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na różnego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na stan okien oraz uszczelek źle oddziałują też warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może również zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły