Chcesz zorganizować Wigilię w firmie? Zamów catering świąteczny

Sprawdź, kto oferuje catering świąteczny. Skieruj się w to miejsce.

Boże Narodzenie to czas, który spędzamy na ogół z najbliższymi, jednak obiady świąteczne urządzane są też w firmach. Częstokroć pracownicy firmy aranżują je na własną rękę, własnoręcznie przyrządzając bożonarodzeniowe smakołyki, jednakże w ogromnych zakładach pracy ten sposób działania często nie jest efektywny. By zatem ułatwić sobie kwestię organizacji firmowych spotkań wigilijnych, dużych, jak i tych mniejszych, rekomendujemy skorzystać z usługi cateringu świątecznego.

Żurek, ryby, pierogi z kapustą i grzybami – o cateringu świątecznym

Naturalnie na bożonarodzeniowym stole muszą zająć swoje miejsce polskie świąteczne smakołyki. To przede wszystkim ryby, jak chrupiący filet z pstrąga lub karpia, a także staropolskie zupy – z całą pewnością barszcz czerwony i żurek, a w niektórych regionach również zupa rybna. Na stole nie powinno brakować też uszek z kapustą i grzybami, które zwykle podawane są wespół z wymienionym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza świąteczna nie byłaby kompletna bez chłodnych zakąsek, np. bez sałatki jarzynowej czy ryby po grecku. Trzeba też zatroszczyć się o słodki specjał na koniec obiadu. Na stół wigilijny polecamy makowiec, kutię z rodzynkami bądź puszysty sernik.

Catering świąteczny – nie zwlekaj z tym na ostatnią chwilę!

Za organizację wigilijnego obiadu w firmie należy zabrać się z pewnym wyprzedzeniem. Należy określić datę spotkania oraz zestawić go z planem urlopów zespołu. Pozwala to precyzyjniej oszacować przypuszczalną liczbę uczestników imprezy, a ostatecznie ułatwi zamówienie właściwą liczbę porcji. Warto porozmawiać z zatrudnionymi o menu i razem wybrać te dania z katalogu firmy cateringowej, które wszystkim odpowiadają. Ważne jest również to, żeby dowiedzieć się czy ktokolwiek z pracowników może mieć reakcję alergiczną, przykładowo na orzechy, które mogą znajdować się w w cieście, czy też są w ekipie firmy wegetarianie. Dla tych osób należy zamówić potrawy zgodne z preferencjami dietetycznymi. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem potraw świątecznych akceptują zamówienia przez większość grudnia, ale nie należy robić tego w ostatniej chwili.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły