Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Sklep WooCommerce. Zdobądź więcej szczegółów.

Pragniesz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Czemu zaleca się utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, iż w konsekwencji opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano owej wtyczce, ma sporo zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z zastosowaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest uzyskać wyższe pozycje w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy odbiorców. Dzięki wdrożeniu dedykowanych wtyczek rozrasta się również ergonomia sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem Transferuj.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację wyników sprzedaży (udostępnianie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – specjalista zadba o prawidłową o semantykę kodu

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o wykorzystanie tylko koniecznych, wypróbowanych wtyczek, ochronę sklepu przed cyberatakami oraz właściwą semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują również blog, na którym szybko można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach albo zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie oferowanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły