Busy Polska-Niemcy w ofercie door-to-door

Niemcy to jeden z najchętniej wybieranych kierunków podróży – według badań agencji pracy planuje tam wyjechać nawet 17% osób zainteresowanych emigracją zarobkową. Dlaczego Polacy tak chętnie wyjeżdżają za Odrę? Jaki środek transportu najczęściej wybierają?

Przewozy Polska-Niemcy – bezpiecznie i komfortowo

Według bieżących statystyk w Niemczech mieszka ponad pół miliona Polaków – nasi rodacy wyjeżdżają za Odrę głównie w celach zarobkowych. Niemcy są także obiektem zainteresowania turystów, ale Polaków przyciągają też sklepy czy koncerty gwiazd muzyki. W jaki sposób podróżujemy? Duża część osób wybiera bogato wyposażone busy Polska-Niemcy, które gwarantują bezpieczne i wygodne dotarcie do celu. Popularnością cieszą się przewozy Polska-Niemcy realizowane przez poEuropie.pl – firma zapewnia komfortowo wyposażoną flotę pojazdów, które docierają m.in. do miast na trasie Berlin, Hanower, Brema, a także Würzburg, Moguncja czy Bamberg. Busy z Polski do Niemiec obsługują województwo podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, dolnośląskie, opolskie i śląskie.

Bus Polska-Niemcy w opcji door-to-door

Interesuje Cię wygodna podróż i sprawne dotarcie do miejsca docelowego? Komfortowe busy do Niemiec spełnią Twoje oczekiwania. Pojazdy, które zapewnia przewoźnik wyposażone są w wygodne fotele, posiadają dwustrefową klimatyzację i zapewniają podróżnym dużo przestrzeni. Przewozy realizowane są busami typu Ford Transit, które cyklicznie przechodzą badania techniczne i zapewniają komfortową podróż. Busy Niemcy-Polska posiadają na pokładzie odtwarzacz DVD, jak również bezprzewodowy internet Wi-Fi na terenie Polski.

Wyróżnione artykuły