Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Jesteś zainteresowany ofertą producenta okien Małopolska? Zajrzyj na www.oknostol.com.pl, aby zdobyć więcej informacji

Klasyczne okna drewniane są bardzo wytworne i odporne na uszkodzenia. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od zabytkowych budynków po współczesne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i co przesądza o ich solidności?

Producent okien drewnianych – zainwestuj w okna wytwarzane z użyciem zaawansowanych technik

Okna drewniane gwarantują brak strat ciepła, ponieważ tworzone są przy użyciu najnowszych technologii. Producenci okien drewnianych dodatkowo je gruntują, a pielęgnowanie jest banalnie proste. Okna drewniane gwarantują doskonałe efekty estetyczne, mają lśniącą powierzchnię, tradycyjne uchwyty. Mogą być wytworzone zarówno z drewna rodzimego – na przykład dębu, jak i typów szlachetnych (meranti). Naturalne materiały w połączeniu z teraźniejszymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak chętnie kupowane nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych najczęściej gwarantuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi oraz funkcjonalność. Naturalne drewno można samodzielnie pielęgnować, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Oczywiście producent okien drewnianych tworzy również piękne schody, pasujące do starodawnych budynków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako komponent organiczny jest całkowicie nieszkodliwe dla środowiska, sprawdza się przy remontowaniu zabytków. Remontując wnętrze warto zatem zdecydować się na szlachetne, wytrzymałe i harmonijne materiały drewniane.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły