Okna energooszczędne – dobra inwestycja

Jeśli potrzebujesz okien energooszczędnych, kliknij tutaj

Odporne na czynniki atmosferyczne okna energooszczędne to podstawa, o której nie można zapomnieć przy remontowaniu budynku. Najbardziej popularne są okna drewniane, które na rynku odnajdziemy w różnych opcjach. Jak są stworzone i co gwarantują?

Okna energooszczędne – zweryfikuj izolację termiczną

Drewniane okna wytwarzane są z naturalnych surowców – na przykład dębu i meranti. Odznaczają się świetnymi parametrami, dzięki czemu dotrzymują kroku swoim odpowiednikom z komponentów sztucznych. Pamiętajmy, żeby zwrócić baczną uwagę na współczynnik przepuszczalności cieplnej stolarki okiennej, zwłaszcza, jeśli modernizujemy budynek przed sezonem grzewczym. Zapewnia to nie tylko wygodne warunki wewnątrz mieszkania, ale również oszczędność pieniędzy. Czynnik przepuszczalności cieplnej musi być odpowiedni (tj. niższy niż 0,8 W/m2), wówczas w mieszkaniu zapanują komfortowe warunki. Ciepło nie wydostaje się na zewnątrz, a przez nieszczelności nie przenika wiatr .

Okna energooszczędne – zainwestuj w dobrze izolowane okna drewniane

Nabywając nowe okna energooszczędne przeanalizujmy następny istotny element – współczynnik Rw. Zainwestujmy w dźwiękochłonne okna drewniane, jeśli chcemy cieszyć się spokojem i ciszą w domu. Niesamowicie istotne są również dokładne uszczelki okienne – zapobiegają przenikaniu zimna i przedostawaniu się dźwięków. Warto więc zakupić drewniane okna energooszczędne, ponieważ współczesna technologia gwarantuje wyciszenie niechcianego pogłosu oraz oszczędność opału.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły