Nowoczesne projekty domów drewnianych

Jeżeli szukasz więcej informacji dotyczących sporządzania projektów domów drewnianych całorocznych, kliknij tu.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowatorska technologia sprawia, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale są również wygodne. Czy domki z bali mogą służyć jako budynki całoroczne? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – lżejsza struktura

Nowoczesne domy drewniane to wspaniały pomysł na spełnienie celów o własnej nieruchomości. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z tynkowaniem. Projektanci przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. To kompozycja nowoczesności z tradycją. Z jednej strony zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu podhalańskim. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zapewniają komfort taki sam jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – zaufaj doświadczonym ekipom

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wykonane z naturalnych składników, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki użyciu drewna osoby chorujące na alergie odczuwają znaczącą poprawę samopoczucia. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy stosować kosztownej termomodernizacji. Kolejnym atutem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można stawiać również poza sezonem, bo całość robót wykonywana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym ekipom.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły