Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Skieruj się w to miejsce jeżeli chcesz zlecić budowę domów drewnianych energooszczędnych

Szereg osób marzy o wybudowaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się spełnić to pragnienie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w naszym krajobrazie przeważały domy mające kształt popularnego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Wyróżniały się też niemałymi stratami energii. Teraz wygląda to w stu procentach inaczej. Bardzo chętnie stawiamy na domy wybudowane z drewna, które stanowią połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć tradycję i nowoczesność?

Domy wznoszone z drewna to aktualnie bardzo dobry przykład na to, jak efektywnie można łączyć klasyczny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak często nazywa się także styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, weranda lub balkon – to typowe cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają również inne nowoczesne materiały. Tego rodzaju dom może być także energooszczędny. W tym celu architekci dbają o dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór właściwych okien oraz właściwie wykonane ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu góralskim połączonym z nowatorskimi elementami napotyka się często w jednym regionie Polski. Jest to oczywiście Małopolska, na terenie której położone jest malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt doświadczonemu architektowi

Wykonanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z nowoczesnością naprawdę nie należy do łatwych. Z tego powodu najrozsądniej jest zlecić to zadanie specjalistom. Dokładnie tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie wyglądał bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Siedziba firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły