Bartek Sitarski – architekt

Tutaj znajdziesz więcej informacji o pracy architektów Kraków.

Od decyzji podjętych na pierwszym etapie wznoszenia lokum zależy to, czy odpowie na wszystkie oczekiwania. Dlatego warto dobrze przemyśleć każdy aspekt i, kiedy nie posiadamy wystarczającej wiedzy, każdy wybór uzgodnić z fachowcem. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozmieścić każde z pomieszczeń i pomoże dostosować budynek do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze powinniśmy zdecydować się na pomoc sprawdzonego architekta?

Z architektem szybciej wybierzesz technologie

Przyszli właściciele domu mają często problemy ze znalezieniem materiałów, z jakich budynek ma być zbudowany. A ta decyzja jest niezwykle ważna, gdy mają one duży wpływ na komfort domu. Z uwagi na to, warto wcześniej uzgodnić to z architektem, by mieć gwarancję, że w najbliższych latach nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt stworzy nasz dom

Dom na tradycyjną modłę czy może któraś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy lub piętrowy? Takich wątpliwości wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z podobnymi problemami doradzi nikt inny, jak architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z gotowych projektów albo zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

O czym nie zapominać przed rozmową z architektem?

Przed rozmową z architektem, dobrze przemyślmy swoje potrzeby. Warto również w tej fazie wiedzieć, jak dużymi funduszami dysponujemy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze rozwiązanie – i skompletować najważniejsze dokumenty działki.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły