Pokoje w Gdyni – nie tylko hotel

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast województwa pomorskiego – z małej rybackiej wsi założonej w 1926 roku szybko przeobraziło się w wielką aglomerację, która przyciąga turystów oraz inwestorów. Chciałbyś spędzić urlop w Trójmieście? Dowiedz się, co zwiedzić i gdzie najlepiej wynająć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i pokoje gościnne w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najbardziej lubianych przez turystów punktów w Gdyni. Zwiedzających przyciągają m.in. muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W trakcie urlopu w Gdyni warto też pojechać na Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Atrakcji dla turystów z dziećmi dostarczy natomiast infobox – nowoczesny budynek z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chcesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona rozbudowaną bazę noclegową, która obejmuje prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, jak również pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej opcji?

Bed and breakfast w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne zapewniają podróżnym prywatność i maksymalną wygodę, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, a także deską do prasowania, czajnikiem oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Pokoje typu bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i apetyczne posiłki w niewysokiej cenie.

Wyróżnione artykuły