Biuro podróży egzotycznych zaplanuje wakacje Twojego życia

Na relaksmisja.com odnajdziesz najkorzystniejszą ofertę podróży szytych na miarę

Podróże rozluźniają, pozwalają odciąć się od codziennej rutyny, wpajają nam poszanowanie dla odmiennych narodów i kultur oraz rozwijają wyobraźnię. Najbardziej zapadają w pamięć te, które wiodą nas w odległe obszary, w każdym calu odmienne od naszej europejskiej rzeczywistości. I chociaż niewiele osób ma charakter globtrotera, każdy powinien co najmniej raz wybrać się na egzotyczną wyprawę do jakikolwiek tropikalnego kraju.

Biuro podróży egzotycznych zaplanuje Twoje unikatowe wakacje

Przygotowanie wyprawy egzotycznej nie jest łatwym zadaniem. Dlatego właśnie zwykły urlopowicz udaje się do biur podróży. Posiadają one w swojej ofercie jednak najczęściej standardowe pobyty w popularnych hotelach, wczasy organizowane są w wieloosobowych grupach, a ich harmonogram zazwyczaj nie uwzględnia zwiedzania ciekawiących miejsc danego regionu. Jeżeli pragniesz autentycznie wyjątkowej wyprawy, zapoznaj się z usługami biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w przygotowaniu podróży szytych na wymiar, a więc z uwzględnieniem osobistych preferencji zamawiającego. Po uzgodnieniu z klientem destynacji, terminu wyjazdu i kosztu podróży, biuro bukuje noclegi i bilety lotnicze, jak również sporządza szczegółowy plan wczasów. Na dodatek biuro daje także garść ważnych wskazówek dla turysty, czyli gdzie wypocząć, gdzie dostać pyszny posiłek, co warto zwiedzić oraz sygnalizuje na co zwracać uwagę w odwiedzanym kraju.

Egzotyczna podróż poślubna albo szalona wyprawa dla aktywnych lub egzotyczna podróż poślubna

Nieważne jaki rodzaj wypraw preferujemy, w propozycjach biura podróży egzotycznych każdy odkryje coś dla siebie. Dla entuzjastów słodkiego relaksu biuro znalazło idealne miejsca w Meksyku, Filipinach oraz Tajlandii. Młode pary mogą spędzić romantyczne tygodnie leżąc na plażach Indonezji albo Tanzanii – to znakomite miejsca na podróż poślubną. Natomiast osoby aktywne mogą kibicować zawodnikom na US Open, zobaczyć rezerwaty przyrody na Madagaskarze, zobaczyć lwy oraz zebry podczas safari w Zanzibarze czy eksplorować podziemną rzekę na Filipinach. Nie brakuje również pomysłów podróży egzotycznych dla rodzin z dziećmi.

Fotografia dzięki uprzejmości relaksmisja.com.

Siedziba firmy:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły