Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Zamów blachy na rąbek.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czy warto w nie zainwestować? Przedstawiamy blachy na rąbek stojący i sposoby ich użycia.

Blachy na rąbek – plusy oraz wykorzystanie

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz szersze grono sympatyków, bowiem wspaniale godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Bardzo dobrze wyglądającą oraz mocną blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest wymiana paneli dachowych, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach płaskich i dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek są dostarczane na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe idealnie pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego bądź minimalistycznego), a jednocześnie jest odporne na korozję oraz trwałe.

Blachy na rąbek – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem odporności i użytej technologii. Panele te są produkowane z grubej blachy pokrytej dodatkową powłoką gwarantująca ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne czy deszcz i śnieg. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w kilku wariantach, co pozwala na dobranie jej do specyficznej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Wyróżnione artykuły