Zalety boksów dachowych – pojemność i komfort podróży

Jeśli chcesz zamówić box dachowy, skieruj się na tę stronę.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej liczby bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy rdzę. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – paski transportowe i centralny zamek

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają dużą pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest bardzo proste i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują najczęściej osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Siedziba firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły