Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Dowiedz się więcej o słoju z kranem

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu napojów i deserów. Dużą popularnością cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest świetną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on stosowany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania soków, oranżad, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły