Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Kup części Renault Kraków.

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy silnika ,podwozia, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły