Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

balon do wina, baniak do wina, gąsior do wina

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako pomysłowy podarunek dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół balon na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły