Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Zamów drzwi drewniane na www.oknostol.com.pl.

Oknostol to firma, która może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji różnego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Lata funkcjonowania na polskim rynku spowodowało, że jej pracownicy gwarantują klientom najwyższą jakość wytwarzanych produktów oraz usług. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale także ich solidność, uzyskane za pomocą użycia w toku ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu i składaniu elementów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie czterech wartości: satysfakcji użytkownika, najwyższej jakości produktów, całkowitego komfortu ich eksploatacji, a także absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych charakteryzuje się ogromną dbałością o jakość swoich wyrobów. Produkowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to wspaniałe rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy poszukują solidnych oraz całkowicie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalny komfort – skutecznie tłumią zewnętrzne hałasy oraz stanowią znakomitą izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale także podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów – wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich niestereotypowy, przyciągający wzrok wygląd. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są tylko z materiałów wysokiej jakości, toteż utrzymują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Co oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję też w obszarze obsługi klientów. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na darmowe doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi, jak również pomiar w mieszkaniu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar według ich osobiście przygotowanego szkicu, bezbłędnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Dotyczy to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale również ich szerokości.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły