Preparaty na każdy rodzaj zabrudzenia – profesjonalna chemia gospodarcza

Potrzebujesz środków czystości? Sprawdź verdeavis.pl.

Żeby utrzymać czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i hurtowników chemii profesjonalnej?

Chemia przemysłowa – dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw

Asortyment profesjonalnej chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o eliminacji szczególnych zabrudzeń, m.in. tłustych osadów, graffiti, kamienia kotłowego czy też ognisk pleśni.

Chemia przemysłowa – zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają również na ochronę oraz pielęgnację powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na wandalizm i szkodliwe działanie różnorodnych czynników. Znajdziemy pośród nich specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, środki do osłony metali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, a także impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto wspomnieć, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły