Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i głowisz się jak zapewnić odpowiednie zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy wyborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach i innych znaczących wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale również przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości może także zapobiec skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) i całoroczne. Dobór właściwego modelu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – proste w montażu i trwałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocną konstrukcją i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a prosty montaż i demontaż pawilonu powodują, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej konstrukcji.

Wyróżnione artykuły