Nie tylko lakier – pyłki i ozdoby do paznokci

Kup pyłki do paznokci

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest proste. W rzeczywistości to trudne zadanie, które wymaga określonych kwalifikacji oraz specjalnych materiałów. Manicure wykonane przez doświadczoną kosmetyczkę wynagradza jednak koszty związane z jej pracą oraz kupnem akcesoriów. Ciekawie umalowane paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki stają się źródłem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dopasować produkt, który najlepiej zaprezentuje się na naszych dłoniach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do ozdabiania paznokci teoretycznie potrzebny jest tylko najzwyklejszy lakier. Warto jednakże mieć na uwadze, iż za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę dobrych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu dodatkowych środków, takich jak pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak chciałyśmy. Efekty, które osiągniemy wykorzystując pyłki do paznokci to między innymi każdy wymyślony wzorek, metaliczny połysk czy lustrzane odbicie. Poza pyłkami, producenci oferują też ozdoby do paznokci w formie naklejek umożliwiających osiągnięcie wrażenia refleksu holograficznego.

Ozdoby do paznokci – uznani producenci

Ozdoby do paznokci oraz inne dodatki umożliwiające nadanie im unikalnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu marek, które często specjalizują się w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to między innymi Inglot, Christian Louboutin, Catrice, Semilac, Neonail, Lit Cosmetics, Miyo oraz Milani.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły