Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Chcesz zamówić okiennice wewnętrzne? Wejdź na https://skyshutters.pl

Projektując wystrój wnętrza, na ogół nie poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. W większości wypadków wybiera się tradycyjne aranżacje, czyli zasłony oraz firany, które nieraz łączone są dodatkowo z roletami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno zdobywające sobie grono sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne typu shutters.

Z czego wykonywane są shuttersy

Najważniejszą właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych ruszają się, wobec tego można ustawiać je pod różnymi kątami, zależnie od potrzeb mieszkańców. Wykonuje się je z płyt pilśniowych, polichlorku winylu (PCV), jak również z listw drewnianych. Okiennice wewnętrzne shutters instaluje się najczęściej na oknach, jakkolwiek tak samo dobrze będą się prezentować na drzwiach szafy. Shuttersy to co prawda element okna, który w naszych domach widuje się w dalszym ciągu stosunkowo rzadko, ale gros osób na pewno w kinie bądź na ekranie telewizora, bowiem tego rodzaju okiennice są często używane na terenach z gorącym klimatem, czyli w Australii czy USA.

Dekoracyjne okiennice shutters – sterowanie kątem lameli bez wykorzystania linek

Prócz tego, że shuttersy okiennice ozdobne shutters pięknie wyglądają, mają one także przydatne funkcje. Za ich pomocą można kontrolować użycie padającego światła: latem ograniczać gromadzenie się nadmiaru ciepła w pokojach, a zimą – zapobiegać jego ucieczce. Shuttersy wspaniale komponują się z przeróżnymi stylami wnętrz i można umieścić je na większości ram okiennych. Produkuje oraz instaluje się je na zamówienie, co skutkuje tym, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom nadzwyczaj elegancki wygląd, dzięki czemu podwyższają wartość domu. Warto też podkreślić, iż nachylenie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest regulowane bez wykorzystania żyłek, co posiadacze psotliwych zwierzaków lub rodzice ciekawskich dzieci, które mogłyby wplątać się sterczące żyłki, uznają zapewne za sporą zaletę.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły