Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Sprawdź, gdzie zamówić przyłbicę ochronną.

COVID-19, który opanował wszystkie kraje, całkowicie przeistoczył nasze życie i kontakty społeczne. Normy dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze licznych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed potencjalnym zagrożeniem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do apteki lub urzędu, gdzie najczęściej napotykamy większe tłum ludzi, powinniśmy zawsze nosić na nosie i ustach ochronną maseczkę. Jak natomiast postąpić, jeżeli dusimy się w zwykłej maseczce z materiału?

Wytrzymała ochronna przyłbica ochrania tak samo jak maska chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maski z tkaniny za nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, mogą sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona przed kontaktem z patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, a więc kryje usta i nos, ale równocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej głównymi atutami są wygoda, wytrzymałość oraz dosłownie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z folii PET po każdorazowym założeniu można oczyścić, a samą całość można także czyścić ręcznie (aż 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Kto może zakładać wielorazową przyłbicę ochronną?

Ochronną przyłbicy zaleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i wygodę. Osoby w podeszłym wieku, mające trudności z oddychaniem, starsze bądź aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nakładać ochronne maski podczas wykonywania obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej stosowanie przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodzież na pewno doceni także to, iż nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły